Álláshirdetés

A Fehérvári Programszervező Kft. csapatába keresünk

elhivatott és lelkes TITKÁRSÁGI ASSZISZTENST
teljes munkaidős állásba.

Főbb feladatok:

  • • titkársági ügyintézési feladatok ellátása;
  • • titkársági kapcsolattartási feladatok végzése;
  • • általános és titkársági feladatok elvégzése;
  • • számítógépes adatbeviteli feladatok végzése; írásbeli dokumentumok szerkesztése;
  • • írásbeli dokumentumok, iratok, levelek előállítása, szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása;
  • • írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése (pl. beszámolók, előterjesztések, megállapodások, jelentések stb.) leírása (irányító szempontok szerint) és megszerkesztése;
  • • jegyzőkönyvek, emlékeztetők készítése – szakmai irányítással;
  • • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása;
  • • határidők nyomon követése, betartása és betartatása;
  • • korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése;
  • • ügyfélmegkeresések illetékesek felé történő továbbítása;
  • • megrendelések teljes körű lebonyolítása;
  • • szerződésekhez és megrendelésekhez kapcsolódó számlák nyilvántartása ellenőrzése;
  • • árajánlatok bekérése, értékelése, döntéshozatal előkészítése;
  • • szerződések előkészítése, nyomon követése.

Előnyt jelent:

  • • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • • társalgásszintű nyelvtudás,
  • • jogosítvány,
  • • rugalmasság.

Amit kínálunk:

  • • azonnali kezdés,
  • • teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • • biztos jövedelem,
  • • Cafeteria juttatás,
  • • szolgálati telefon biztosítása,
  • • munkába járás költségtérítése.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár