Hírek

Álláshirdetés: Kommunikációs munkatárs

2023. december 11.   SZKKK

A Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ kommunikációs munkatársat keres csapatába.

Főbb feladatok:

  • a rendezvények kommunikációs feladatainak megtervezése és bonyolítása,
  • az intézmény honlapjainak, Facebook-, Instagram- és TikTok-oldalainak kezelése,
  • sajtótájékoztatók szervezése és moderálása,
  • cikkek és sajtóanyagok megírása,
  • egyéb írásos anyagok lektorálása,
  • riportok, interjúk szervezése.

Pályázati feltételek:

  • kiváló helyesírás és fogalmazás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • 3–5 publikált cikk linkjének megadása,
  • főiskolai/ egyetemi végzettség,
  • szakmai önéletrajz leadása,
  • kreativitás,
  • Microsoft Office programok magabiztos használata,
  • hétvégi munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • WordPress tartalomkezelő rendszer ismerete,
  • közösségi médiafelületek kezelésének ismerete,
  • fotózási, videózási, videóvágási ismeretek,
  • élő médiakapcsolatok,
  • szakmai tapasztalat, gyakorlat,
  • rugalmasság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • támogató légkör,
  • biztos jövedelem,
  • kötetlen munkaidő heti 40 órában,
  • cafeteria juttatás,
  • munkába járás költségtérítése.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát legkésőbb 2024. január 5., péntek 16 óráig a marketing@fehervariprogram.hu e-mail címre.

FONTOS: A pályázatnak tartalmaznia kell a kitöltött és aláírt adatvédelmi nyilatkozatot (letölthető a www.fehervariprogram.hu oldalról), melyhez kérjük, olvassa el munkahely betöltésére kiírt pályázattal kapcsolatos adatkezelésről szóló tájékoztatónkat a www.fehervariprogram.hu/allaspalyazatok-adatkezelesi-tajekoztatoja oldalon.