Hírek

Álláshirdetés: rendezvényszervező

2022. július 1.   SZKKK

A Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ elhivatott és lelkes, kreatív rendezvényszervezőt keres csapatába.

Főbb feladatok:

• szervezési tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
• pályázatok figyelése, pályázatírás
• rendezvénytrendek folyamatos követése, látogatói elvárások és igények figyelése
• partnerekkel való aktív kapcsolattartás
• árajánlatok bekérése, szerződések előkészítése, rendezvények költségvetésének összeállítása
• projektszintű gondolkodással rendezvényszervezői részfeladatok meghatározása, ez alapján forgatókönyvek összeállítása
• rendezvényszervezési folyamatok teljes körű helyszíni koordinálása

Elvárások:

• főiskolai/egyetemi végzettség
• proaktivitás
• kreativitás
• rendszerszintű gondolkodás
• Microsoft Office programok magabiztos használata
• hétvégi munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:

• főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
• rugalmasság
• B kategóriás jogosítvány
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• azonnali kezdés
• hosszú távú, stabil munkalehetőség
• támogató légkör
• biztos jövedelem
• kötetlen munkaidő heti 40 órában
• cafeteria juttatás
• munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát legkésőbb 2022. július 15-ig a marketing@fehervariprogram.hu  e-mail címre.

FONTOS: A pályázatnak tartalmaznia kell a kitöltött és aláírt adatvédelmi nyilatkozatot (letölthető a www.fehervariprogram.hu oldalon), melyhez kérjük, olvassa el a munkahely betöltésére kiírt pályázattal kapcsolatos, adatkezelésről szóló tájékoztatónkat is a www.fehervariprogram.hu/allaspalyazatok-adatkezelesi-tajekoztatoja oldalon.