Hírek

Álláshirdetés: moziszervező

2024. augusztus 26.   SZKKK

A Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ elhivatott és lelkes, kreatív moziszervezőt keres a Barátság mozi csapatába.

Főbb feladatok:

  • mozifilmek válogatása és műsorjavaslat készítése,
  • forgalmazókkal való kapcsolattartás,
  • heti és havi műsor elkészítése,
  • kiajánlók készítése,
  • a vetítésekhez szükséges szakmai és műszaki adatok és eszközök menedzselése,
  • vetítések bonyolítása főleg az esti órákban,
  • a filmekkel kapcsolatos logisztikai feladatok ellátása,
  • értékesítési teendők ellátása,
  • pénzkezelési és pénztárosi feladatok ellátása,
  • a moziban vetítési feladatok ellátó kollégák irányítása, munkájuk ellenőrzése,
  • a moziban zajló rendezvények szervezése és bonyolítása,
  • iskolásoknak, óvodásoknak szóló különvetítések szervezése és bonyolítása,
  • kertmozi szervezése és bonyolítása.

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi végzettség,
  • proaktivitás,
  • kreativitás,
  • rendszerszintű gondolkodás,
  • Microsoft Office programok magabiztos használata,
  • hétvégi munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • rugalmasság,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • székesfehérvári lakóhely.

Amit kínálunk:

  • betanulás után azonnali kezdés, a betanulás 2 hétköznap és 1 hétvégi napon lesz,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • támogató légkör,
  • kötetlen munkaidő heti 40 órában, elsősorban esti időpontokban, de a szervezési feladatokat nappal is el lehet látni,
  • cafeteria juttatás,
  • munkába járás költségtérítése,
  • laptop és telefon.

Munkavégzés helye: SZKKK telephelyei és rendezvényei

Bér: megegyezés szerint

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát legkésőbb 2024. szeptember 5-ig a titkarsag@fehervariprogram.hu e-mail címre, a levél tárgyában a kívánt pozíció megjelölésével.

FONTOS: A pályázatnak tartalmaznia kell a kitöltött és aláírt adatvédelmi nyilatkozatot (letölthető a www.fehervariprogram.hu oldalról), melyhez kérjük, olvassa el a munkahely betöltésére kiírt pályázattal kapcsolatos, adatkezelésről szóló tájékoztatónkat is a www.fehervariprogram.hu/allaspalyazatok-adatkezelesi-tajekoztatoja oldalon.