9.00 Az egyesületek hagyományos felvonulása a Petőfi-szobortól a Bregyóig a Band of StreetS zenekar kíséretével. Útvonal: Piac tér – Palotai út – Mészöly Géza utca – Malom utca – Bregyó köz
10.30 Az Albatrosz Repülő Egyesület ejtőernyős bemutatója
10.45 Ünnepélyes megnyitó, köszöntőt mond dr. Cser-Palkovics András polgármester.
Ünnepélyes díjátadás
11.00–12.00 Alakreform edzés Rubint Rékával (Esőhelyszín: MKOSZ Edzőközpont, Ligetsor 50/B). A torna után dedikálás 12.30-ig
11.00–12.00 Az Alba Fehérvár kézilabda- és kosárlabdacsapat, a Fehérvár AV19, a Fehérvár Enthroners és a Videoton FC sportolói dedikálnak a streetball pálya előtt
12.30-tól Játékos sorverseny a nagy fehérvári sportklubok játékosaival
Székesfehérvári Érzékenyítő Program az elfogadásért a SINOSZ Fejér Megyei Jelnyelvi Tolmácsszolgálata és a Látássérültek Regionális Közhasznú Egyesülete részvételével: tandembicikli, vakfutás, ülőröplabda
Erősember-verseny • Crossfitt verseny
Szűrővizsgálatok, véradás a Magyar Vöröskereszttel
Sportegyesületek, klubok, civil szervezetek, szakszervezetek kitelepülése
11.00–11.20 Kid Rock and Roll SE
11.20–11.35 Futura SE
11.35–11.55 Meridián Torna – 3-1-2 Meridiántorna Klubok
11.55–12.15 FMKSE – Fejér Megyei Kerékpáros Sportegyesület
12.15–12.20 Hunyadi Mazsodance
12.20–12.40 Vision Hip-Hop SE
12.40–13.00 Tiger Súlyemelő és Fitness SE
13.00–13.15 Hajnal Mozgástér
13.15–13.35 Free Spirit Táncsport Egyesület
13.35–13.45 Temesvári Márta kettlebell instruktor
13.45–14.05 Felicita Kulturális és Táncsport Egyesület
14.05–14.25 Rikaizen – Angyalkert Sport- és Kulturális Egyesület
14.25–14.50 Főnix Rock And Roll SE
14.50–15.10 AlbaRG SE
15.10–15.30 Albafit SE
15.30–15.40 Aquafitness Fehérvár
15.40–15.45 Kismamatorna Fehérvár
15.45–16.05 Laguna Kulturális és Táncsport Egyesület
16.05–16.50 Máv Előre SC Rúdsport szakosztály
9.00–18.00 Fanyűvő Játékpark és kézműves foglalkozások kisgyerekeknek
14.00–15.00 SUP jóga a vízen
14.30 Fabók Mancsi Bábszínháza: A székely menyecske meg az ördög
Házigazda: Fidel László ötszörös világbajnok, olimpiai ezüstérmes kajakos és csapata
Térítésmentesen kipróbálható hajók:
– 7-es kenu, vízirájder, csónak;
– családi és verseny-, tavi, rafting és tengeri kajakok, kenuk, outrigger, sárkányhajó;
– régi, fából készült 4-es kajak (csak profiknak!);
– magyar gyártmányú kajakos ergométer.
– a Velencei-tavi Vízi Sportiskola lézer és optimist hajói, gyermek versenyzőkkel;
– NACRA katamaránok;
– Fa Nándor Vendée Globe földkerülő vitorlásversenyéről a Spirit of Hungary hajó 2 tonnás, kísérő gumi motorosa (ami rajt előtt, befutó után és teszteknél szolgált);
– a Nelson Flottalízing 8 méteres vitorlása, amely a Keszthely–Kenese rekordot tartja, és amely
2017-ben megnyerte a balatoni egytörzsű szólóversenyt, kormányos: Varga Lajos;
– Rakonczay Gábor 200 kilós, Fa Nándor által tervezett és épített Vitéz nevű kenuja, amellyel 2012-ben átevezte 2012-ben az Atlanti-óceánt.
Beszélgetés a skipperekkel, könyvdedikálás, filmvetítés.
Fehérvári sportoló hírességek érem- és mezkollekciója.