
Utamra hulló színeim – Fodor Orsi kiállításának záró tárlatvezetése és Lélekből írtam – Hogyan válhat a múlt erőforrássá? – Sárai Heni könyvbemutatója
2026. február 14., szombat | 17.00
Öreghegyi Közösségi Ház (Székesfehérvár, Fiskális út 93.)
Közreműködik a Dance Academy Akro kortárs balett tánccsoport a House of Art Mozgásművészeti Tánc Akrobatika és Légtorna Stúdióból (Tata).
A könyvbemutatót követően dedikálás.
18.00 órától tárlatvezetés Fodor Orsival.
A könyvbemutatóról:
Ez a könyv egy őszinte vallomás. Egy nő története a bántalmazott lélek fájdalmáról, a családi titkok és kimondatlan ígéretek súlyáról – és arról az útról, amely a gyógyulás és az önazonosság felé vezet.
Sárai Heni személyes történetében a múlt nem eltűnik, hanem átalakul. A sebek nyomot hagynak, de ezekből a nyomokból erő, tartás és szabadság születhet. A könyv belső küzdelmekről, felismerésekről és a változás lehetőségéről szól.
Ez az esemény azokhoz szól, akik hisznek abban, hogy a múlt nem végállomás – hanem kiindulópont lehet egy szabadabb élet felé.