Hírek

Álláshirdetés

2021. október 11.   SZKKK

A Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ elhivatott és lelkes PR-marketing ügyintézőt keres csapatába.

Főbb feladatok:

  • marketingfolyamatok adminisztrációs feladatainak ellátása
  • plakátok, szóróanyagok szórási tervének pontos összeállítása, a folyamat menedzselése, szükség esetén az anyagok eljuttatása a szórási tervben megjelölt helyszínekre
  • szóróanyagok, egyéb marketing eszközök elhozatala a nyomdából
  • programokon, eseményeken marketinges kollégák helyszíni segítése
  • nyomtatott sajtó figyelése
  • szükség esetén önkéntesek koordinálása, önkéntes motivációs rendszer nyomon követése; marketing feladatok összegyűjtése, egyeztetése az önkéntes koordinátorral
  • marketingkampányok tervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel

Elvárások:

  • érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • proaktivitás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • hétvégi munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:

  • egyetemi/főiskolai szakirányú végzettség
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • biztos jövedelem
  • szakmai előrelépés lehetősége
  • kötetlen munkaidő heti 40 órában
  • cafeteria juttatás
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát legkésőbb 2021. október 19-ig a marketing@fehervariprogram.hu e-mail címre.

FONTOS: A pályázatnak tartalmaznia kell a kitöltött és aláírt adatvédelmi nyilatkozatot, melyhez kérjük, olvassa el munkahely betöltésére kiírt pályázattal kapcsolatos adatkezelésról szóló tájékoztatónkat a www.fehervariprogram.hu/allaspalyazatok-adatkezelesi-tajekoztatoja oldalon.