Hírek

Álláshirdetés: karbantartó

2021. december 16.   SZKKK

A Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ szorgalmas, precíz
karbantartó-ügyeletes munkatársat keres csapatába.

Főbb feladatok:

  • Az ingatlancsoport-vezető útmutatásai alapján felülvizsgálja az intézmény helyiségeit a rend, a tisztaság, műszaki állapot tekintetében.
  • Figyelemmel kíséri a berendezések, felszerelések műszaki állapotát, az esetleges hibákról, hiányokról a partnerkapcsolati munkatársat minden esetben tájékoztatja.
  • Gondoskodik az állagmegóvásról, a hibák folyamatos kijavításáról, kijavíttatásáról.
  • Rendszeresen ellenőrzi a nyílászárók állapotát, a vízvezeték, villany- és fűtési rendszert.
  • Segítséget nyújt a különféle rendezvények lebonyolításában. Rendezvények előtt segédkezik a termek berendezésében, rendezvény után a visszarendezésben.
  • Nagyrendezvények esetén a technikai forgatókönyvben a számára leírt feladatokat elvégzi.
  • Segédkezik a szükséges anyagok, eszközök beszerzésében.
  • Az intézményi ingatlanok külső környezetének rendben tartását végzi.
  • Rendezvények, programok esetében a rábízott ügyeleti feladatokat ellátja.
  • A heti beosztás alapján az intézmény minden ingatlanában végzi feladatát.

Elvárások:

  • érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • 2022. január 3-ai kezdés
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • biztos jövedelem
  • kötetlen munkaidő heti 40 órában
  • cafeteria juttatás
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát legkésőbb 2021. december 23-ig a marketing@fehervariprogram.hu e-mail címre, „Álláspályzat: karbantartó” tárggyal.

FONTOS: A pályázatnak tartalmaznia kell a kitöltött és aláírt adatvédelmi nyilatkozatot, melyhez kérjük, olvassa el munkahely betöltésére kiírt pályázattal kapcsolatos adatkezelésról szóló tájékoztatónkat a www.fehervariprogram.hu/allaspalyazatok-adatkezelesi-tajekoztatoja oldalon.