Hírek

Álláshirdetés: takarító

2021. december 16.   SZKKK

A Székesfehérvári Közösségi és Kulturális Központ szorgalmas, precíz
takarító-ügyeletes munkatársat keres csapatába.

Főbb feladatok:

  • Takarítja, rendben tartja a közösségi terek helyiségeit.
  • Szükség esetén közreműködik a rendezvények lebonyolításában, a termek berendezésében.
  • Különösen nagy figyelmet fordít a mellékhelyiségek folyamatos tisztántartására.
  • Járványügyi helyzetben a kézfertőtlenítők mennyiségét folyamatosan ellenőrzi, pótlásáról gondoskodik.
  • Segédkezik az épület külső környezetének rendben tartásában.
  • Ápolja, gondozza a dísznövényeket, valamint felelősséggel tartozik a ház kellemessé, otthonossá, esztétikussá tételéért.
  • Alkalmanként szükség szerint takarítói ügyeletet ad a rendezvényeken.
  • Nagyrendezvények esetén elvégzi a technikai forgatókönyvben rögzített, a számára kiadott feladatokat.
  • Folyamatosan kapcsolatban áll az ingatlancsoport vezetőjével, aki koordinálja a munkáját.
  • Rendezvények, programok esetében a rábízott ügyeleti feladatokat ellátja.
  • A heti beosztás alapján az intézmény minden ingatlanában végzi feladatát.

Elvárások:

  • érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • 2022. január 3-ai kezdés
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • biztos jövedelem
  • kötetlen munkaidő heti 40 órában
  • cafeteria juttatás
  • munkába járás költségtérítése

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát legkésőbb 2021. december 23-ig a marketing@fehervariprogram.hu e-mail címre, „Álláspályzat: takarító” tárggyal.

FONTOS: A pályázatnak tartalmaznia kell a kitöltött és aláírt adatvédelmi nyilatkozatot, melyhez kérjük, olvassa el munkahely betöltésére kiírt pályázattal kapcsolatos adatkezelésról szóló tájékoztatónkat a www.fehervariprogram.hu/allaspalyazatok-adatkezelesi-tajekoztatoja oldalon.